Futuris, kuruluş amacına uygun, kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli olarak iyileştirildiği ve şartlara uygunluğun her koşul altında sağlandığı bir kalite politikası oluşturmuştur.
Firmamızda fiyat-fayda ilişkisi yüksek olan kaliteli ürün ve hizmetlerin müşteri ihtiyaçları ile tam olarak örtüşmesi, kalite standardımızın gerektirdiği eylemleri uygulayarak yürütülen tüm projelerin başarıyla sonuçlanması kalite politikamızın temel hedefidir.

Futuris olarak :

  • Müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümü en kısa sürede sunmak
  • Müşteri ve çalışan memnuniyetini sürekli arttırmak,
  •  Ürünün veya hizmetin ihtiyaç ve kullanım amacına tamamen uygun olmasını sağlamak
  • Kalite yönetimi sistemi ile kaliteyi düşük maliyetle mümkün olan en üst seviyede tutmak
  • Tüm çalışanları sürekli gelişme ve iyileştirme bilinci ile eğiterek çalışan personel kalitesinin sürekliliğini sağlamak

Firma içinde takip edilen talimat ve prosedürlere uyarak hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmak temel kalite taahhüdümüzdür

Model.title

Hakkımızda

Futuris olarak savunma sanayiinde elektronik tasarım ve sistem mühendisliği çözümleri sunan bir firmayız. Müşterilerimize gereksinim aşamasından başlayıp teslimata kadar olan tüm aşamalarda hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda sektörde bir ilki gerçekleştirmek üzere sağlamlaştırılmış tip monitör tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

Model.title

Referanslar Referanslar'a git

ASELSAN
ASELSAN

Askerî Elektronik Sanayi ya da kısaca ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin askerî haberleşme ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla 1975 yılında kurulan Ankara merkezli savunma sanayisi şirketi.

Web Sitesi
TÜBİTAK
TÜBİTAK

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu veya kısaca TÜBİTAK, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ilgili kuruluşlarından olup özel hukuk hükümlerine tâbidir.

Web Sitesi
METEKSAN
HAVELSAN

HAVELSAN AŞ (adının açılımı: Hava Elektronik Sanayii), 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinin yazılım mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir.

Web Sitesi