Futuris savunma sanayi alanında kullanılmak üzere sağlamlaştırılmış tip monitör tasarlayan ve üreten bir firmadır. Yürüttüğümüz ar-ge çalışmalarıyla sektörün ihtiyacını karşılayan her boyutta, çevresel standartlara uygun askeri tip monitör tasarımları gerçeğe dönüştürülmektedir. 

Futuris hem tüketici elektroniği hem de askeri elektronik sektöründe yıllara varan bilgi birikimine sahiptir. Bu birikimi müşterilerine yüksek kalitede elektronik tasarım hizmeti ve ürünler sunmak için kullanmaktadır. Bu amaçla elektronik tasarım, PCB yollandırma, tüm süreçlerde CMMI standartlarına uygun dokümantasyon, dizgi ve doğrulama faaliyetleri ile sektörün ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet vermektedir.

Futuris "Kaizen" ilkesini sunduğu ürünlerin tamamında ve ortaya koyduğu hizmetlerin tüm adımlarında benimsemiştir.

Misyonumuz

Sağlamlaştırılmış monitör ürünlerinde ve elektronik sistem tasarımı alanında savunma sanayiinin önde gelen çözüm ortağı olmaktır.

 

Vizyonumuz

Optimumu hedefleyen mühendislik yaklaşımı ışığında, kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle hizmet veya ürün teslimatı yapmaktır.

Model.title

Hakkımızda

Futuris olarak savunma sanayiinde elektronik tasarım ve sistem mühendisliği çözümleri sunan bir firmayız. Müşterilerimize gereksinim aşamasından başlayıp teslimata kadar olan tüm aşamalarda hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda sektörde bir ilki gerçekleştirmek üzere sağlamlaştırılmış tip monitör tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

Model.title

Referanslar Referanslar'a git

TÜBİTAK
TÜBİTAK

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu veya kısaca TÜBİTAK, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ilgili kuruluşlarından olup özel hukuk hükümlerine tâbidir.

Web Sitesi
METEKSAN
HAVELSAN

HAVELSAN AŞ (adının açılımı: Hava Elektronik Sanayii), 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinin yazılım mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir.

Web Sitesi
ASELSAN
ASELSAN

Askerî Elektronik Sanayi ya da kısaca ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin askerî haberleşme ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla 1975 yılında kurulan Ankara merkezli savunma sanayisi şirketi.

Web Sitesi